Haberler & Etkinlikler

DELTA KÜLTÜR YAYINEVİ GEOMETRİ

 

Yıllardır “Ara Sınıflar ve Üniversiteye Hazırlık Özet”, “Deneme Sınavları”, “Strateji Kartları” ve farklı birçok eğitim materyaliyle siz değerli öğrencilerimize sınavlara hazırlık ve eğitim-öğretime katkı amaçlı kaynak yayınlar sunan Delta Kültür Yayınevi, şimdi de “YKS 1.Oturum (Temel Yeterlilik Testi) Soru Bankası, YKS 2.Oturum (Alan Yeterlilik Testi) Soru Bankası” ile hizmetine devam ediyor.
Sevgili Öğrenciler,
Okul ve dershane deneyimi olan uzman öğretmen-yazar kadromuzun hazırladığı bu kitap sınav sistemindeki ve müfredat programlarındaki son değişikliklere uygundur.
İpucu ve çözme stratejisi: Zorlanabileceğiniz bazı soru tiplerinin altına, “kuş” ikonlu kutucukta verdiğimiz “ipucu ve çözme stratejisi” ile farklı bakış açısı yakalamanızı sağlamaya çalıştık.
Kolaydan zora: Soru tipini tanıma ve soruyu çözme yöntemini öğrenme süreci, aşama aşama gerçekleşsin diye soruları “kolaydan zora” doğru hazırladık.
Hedef 90 Soru: Bölüm içinde öğrendiğiniz temel kazanımları, uygulama ve tekrar yapma fırsatı bulacaksınız.
Yeni Nesil Sorular – Kesme-Katlama Soruları – Sözel İfadeli Sorular
Titiz bir çalışmanın ürünü olan kitabımızın siz değerli öğrencilerimize faydalı olmasını umuyor, gireceğiniz tüm sınavlarda başarılar diliyoruz.

YAZAR : Tuncay Birinci, Çınar Aslan
Hamur Tipi : 1. Hamur
Baskı Sayısı : 1. Basım
İlk Baskı Yılı : 2018
Sayfa Sayısı : 280
ISBN : 9786052267219
Ebat : 19×27,5